Elvankent Halı Yıkama firmamız siz değerli müşterilerimizin temizlik işlemlerinde kolaylıklar sağlamaktadır. Sizler evlerinizde uğraşırken hem enerji kaybı hemde zaman kaybından dolayı biz bütün temizlik işlemlerinizi üstleniyoruz ve halı ve koltuklarınızı en hijyenik hale getiriyoruz. Evinizde sürekli kullandığınız halı ve koltuklarınızın çocuklarınızın ve ailenizin sağlığı açısından derinlemesine temizliği artık çok kolay. Elvankent halı yıkama almış olduğunuz randevu ile en hızlı ve kaliteli yıkama ile temizliği ayağınıza kadar getiriyor. Elvankent Halı Yıkama kaliteli ürünler ve güvenilir personelimizle siz değerli Elvankent halkına en temiz, garantili hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktadır. Halı Yıkama işi günümüz teknolojisi ile beraber hızla büyümektedir. Bizde Firmamız adına Bu teknolojiyi yakından takip ederek, sizlere daha hijyenik ve güvenilir hizmeti sunmak için her geçen gün daha çok çalışmaktayız. Fabrikamızda Halılarınız tam otomatik halı yıkama makinelerinde el değmeden yapılmaktadır. Özel Yumuşatıcı kullanılarak lekelerin daha kolay çıkması sağlanır. Durulama işlemi bol su kullanılarak yapılmaktadır. Durulama işlemi güzel bir şekilde yapılmaması sonucu halıda kalan kimyasallar zamanla halınızın ömrünü kısaltmaktadır. Koltuk Yıkama işlemlerinizde işinde uzmanlaşmış koltuk yıkama personelimiz tarafından alacağınız randevu sonucunda yerinde yapılmaktadır. Sizde amatör bir halı yıkama hizmeti almak istemiyorsanız Elvankent Halı Yıkama ve Elvankent Koltuk yıkama Fabrikamızı arayarak Daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
Elvankent halı yıkama firmamızdaki tüm halı yıkama hizmetleri firmamızın garantisi altındadır. Elvankent halı yıkama kesinlikle oto yıkamacı değildir. Elvankent halı yıkama sadece halı yıkama ve overlok hizmeti verir.

Elvankent halı yıkama da kampanya başlamıştır. Makine halısının m2 fiyatı 2.5 tl. Elvankent halı yıkama da beğenilmeyen halıdan ücret talep edilmez. Müşteri memnuniyeti daima ön planda tutulur. Elvankent halı yıkama, halılarınızı poşetli ve güzel kokular içerisinde teslimatını gerçekleştirir.

Garantili Koltuk Yıkama

Elvankent garantili koltuk yıkama firmamız sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır. En iyi hizmeti verebilmek için işinde uzmanlaşmış profesyonel bir ekip ile çalışmaktayız. Halı ve Koltuk yıkama firmamız koltuk yıkama hususunda zaman zaman kampanyalar yaparak bizi daha iyi tanımanızı sağlıyoruz. Sitemizi zaman zaman kontrol ederek yapmış olduğumuz kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz. Koltuk yıkama hizmetimiz sizlerin almış olduğu randevu ile evinize gelerek temizlik işlemi gerçekleştirilir. Sanayi tipi vakum gücü yüksek makineler ile yıkanmaktadır koltuklarınız. Öncelikle köpürtme işlemi yapılarak koltuk kumaşınızın yumuşaması sağlanır. Daha sonra fırçalama işlemi yaparak lekelere müdahale edilir. Son olarak emiş gücü yüksek makine ile vakumlama yapılmaktadır. Biten vakumlama işlemi sonrasında tekrar leke kontrolü yapılarak çıkmayan lekelere, özel leke çıkartıcı uygulanır ve tekrar fırçalama , vakumlama işlemi ile son bulur. Yaklaşık en fazla 2 saat süren bir işlemdir. Koltuk saysı na bağlı değişlik de göstermektedir. 243 24 58 numaralı telefonumuzdan iletişime geçebilir hemen randevunuzu alabilirsiniz.

Halı Temizliği

Halınızın ya da kiliminizin malzemesini bilin! 
Halınızın ya da kiliminizin malzemesini bilmek çok önemlidir. Sentetik halılar için ayrı, yün halılar için ayrı malzeme kullanmalısınız. Temizleyici alırken, halınızın ya da kiliminizin etiketini kontrol edin ve uygun bir temizleyici satın alın. 

Lekeye kompres yapın! 
Halı temizlemek için en iyi yöntemlerden birisi lekenin üzerine kompres yapmaktır. Silerek temizlerseniz, zamanla halının dokusu yıpranacak ve halı eskimiş görünecektir. Lekenin üzerine kompres yaparak çıkarın ve artıkları temizlemek için de toz temizleyici kullanın. 

Sıcaktan koruyun!
Halınızı temizlemek için diğer bir öneri, halıyı sıcağa maruz bırakmamaktır. Lekeleri kurutmak için herhangi bir kurutucu kullanmayın. Bu, lekenin iyice yerleşmesini sağlayacaktır. 

Küfü önleyin!
Eğer halınız ıslanırsa, pencereleri açın ve halının bir an önce kurumasını sağlayın. Böyle basit önlemlerle halınızın ömrünü uzatmış olur ve temizliğini daha da kolaylaştırırsınız. Halı küflenirse, temizlemesi çok daha zor olacaktır. 

Bilinmesi Gerekenler

Küfleri temizleyin!
Eğer halınız küflenirse, hafif küf çıkarıcı ya da hidrojen peroksit karışımı kullanabilirsiniz. Temizlik maddesini öncelikle halınızın görünmeyen bir köşesinde test edin böylece halınızın rengine zarar verip veremeyeceğini görmüş olursunuz. 

Düzenli olarak elektrikli süpürge kullanın!
En iyi temizlik, halınızı düzenli aralıklarla elektrikli süpürgeyle temizlemektir. Ancak hızlıca süpürürseniz kirlerin çoğu halıda kalacak, zamanla birikecek ve halıya zarar verecektir. Kiri olabildiğince çekmek için halının her bölgesini iyice temizleyin ve üzerinden birkaç kez geçin. 

Düzenli olarak şampuankullanın!
Hafif halı şampuanıyla düzenli olarak halınızı şampuanlayın. Sadece inatçı lekeler olduğunda ağır şampuanları kullanın. Halınızı temizlerken, diğer yüzey temizleyicileri ya da temizlik malzemeleri kullanmayın. Çamaşır suyu katkısı içeren temizleyiciler halınızın rengini bozacaktır. 

Kötü kokuları yok edin!
Halı şampuanı, halınıza yerleşmiş kötü kokuları da yok edebilir. Kötü kokan bir halı, evinizi de kokutabilir. Bu nedenle önleminizi en başından alın. 

Profesyonel yardım alın!
Arada bir halınız da şımartılmayı hak eder. Halınızın gerçekten tertemiz olması için altı ayda bir profesyonel yardım alın.

Ankara Halı Yıkama Temizlik, Sağlık, Hijyen Bizim İçin Önemli