Batıkent Çakırlar bölgesinden gelen taleplerin çoğalmasından dolayı servis ağımızı bu çevreden vatandaşlarımızın yararlanması için programımıza dahil ettik. Halılarınızın güvenli temiz ve hijyene uygun bir şekilde yıkanması ve gerekli özenin gösterilmesine tüm ekibimiz dikkat ediyoruz.

Halı Yıkama İşi Kolaydır basit bir iştir diyip geçmeyin Eğer halınız dezenfekte ve temiz yıkanmassa insan sağlığına zararları vardır. Genellikle çocuklu aillerimiz bu konuda özen göstermelidir Çünkü halılar çocuklarımızın oyun alanıdır.

batıkent çakırlar halı yıkama Firması olarak uğur mumcu mahallesi halı yıkaması • ergazi mahallesi halı yıkama • ilk yerleşim mahallesi halı yıkama • inönü mahallesi halı yıkama • batıkent halı yıkama • çakırlar halı yıkama • ostim halı yıkama • ostim çeşme halı yıkama bölgelerimizden (0312) 243 24 58 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Halı yıkama Fabrikası işlemleri genel olarak;

Halılarınız alınır ve genel yüzey temizliği yapılır.

Sırası gelen halılara tek tek dezenfekte işlemi uygulanır.

Halınız 3. aşamada Makinalı yıkama sistemine geçer ve 5 dakikalık yoğun yıkama modunda bol köpüklü olarak yıkanır.

4. aşamada Yıkanan halı durulama bölümünde yoğun tanzikli su ile tekrar yıkanır ve sıkma makinasına sokulur.

5. aşamada halınız kapalı halı kurulama bölümlerinde paketlenmek üzere bekler ve boşetlenir.

Ankara batıkent ve çakırlar halı yıkama çevresinde yıkama firması olarak bizi seçtiğiniz için Teşekkür ederiz.

BATIKENT HALI TEMİZLEME YIKAMA MERKEZİ, ÇAKIRLAR HALI YIKAMA YERLERİ VE İŞLEMLERİ, BATIKENT ÇAKIRLAR ANKARA HALI KİLİM YIKAMA

batıkent çakırlar halı yıkama firmamızdaki tüm halı yıkama hizmetleri firmamızın garantisi altındadır. Elvankent halı yıkama kesinlikle oto yıkamacı değildir. Çakırlar halı yıkama sadece halı yıkama ve overlok hizmeti verir.

Batıkent Çakırlar halı yıkama da beğenilmeyen halıdan ücret talep edilmez. Müşteri memnuniyeti daima ön planda tutulur. Elvankent halı yıkama, halılarınızı poşetli ve güzel kokular içerisinde teslimatını gerçekleştirir.

Halı Temizliği

Halınızın ya da kiliminizin malzemesini bilin! 
Halınızın ya da kiliminizin malzemesini bilmek çok önemlidir. Sentetik halılar için ayrı, yün halılar için ayrı malzeme kullanmalısınız. Temizleyici alırken, halınızın ya da kiliminizin etiketini kontrol edin ve uygun bir temizleyici satın alın. 

Lekeye kompres yapın! 
Halı temizlemek için en iyi yöntemlerden birisi lekenin üzerine kompres yapmaktır. Silerek temizlerseniz, zamanla halının dokusu yıpranacak ve halı eskimiş görünecektir. Lekenin üzerine kompres yaparak çıkarın ve artıkları temizlemek için de toz temizleyici kullanın. 

Sıcaktan koruyun!
Halınızı temizlemek için diğer bir öneri, halıyı sıcağa maruz bırakmamaktır. Lekeleri kurutmak için herhangi bir kurutucu kullanmayın. Bu, lekenin iyice yerleşmesini sağlayacaktır. 

Küfü önleyin!
Eğer halınız ıslanırsa, pencereleri açın ve halının bir an önce kurumasını sağlayın. Böyle basit önlemlerle halınızın ömrünü uzatmış olur ve temizliğini daha da kolaylaştırırsınız. Halı küflenirse, temizlemesi çok daha zor olacaktır. 

Bilinmesi Gerekenler

Küfleri temizleyin!
Eğer halınız küflenirse, hafif küf çıkarıcı ya da hidrojen peroksit karışımı kullanabilirsiniz. Temizlik maddesini öncelikle halınızın görünmeyen bir köşesinde test edin böylece halınızın rengine zarar verip veremeyeceğini görmüş olursunuz. 

Düzenli olarak elektrikli süpürge kullanın!
En iyi temizlik, halınızı düzenli aralıklarla elektrikli süpürgeyle temizlemektir. Ancak hızlıca süpürürseniz kirlerin çoğu halıda kalacak, zamanla birikecek ve halıya zarar verecektir. Kiri olabildiğince çekmek için halının her bölgesini iyice temizleyin ve üzerinden birkaç kez geçin. 

Düzenli olarak şampuankullanın!
Hafif halı şampuanıyla düzenli olarak halınızı şampuanlayın. Sadece inatçı lekeler olduğunda ağır şampuanları kullanın. Halınızı temizlerken, diğer yüzey temizleyicileri ya da temizlik malzemeleri kullanmayın. Çamaşır suyu katkısı içeren temizleyiciler halınızın rengini bozacaktır. 

Kötü kokuları yok edin!
Halı şampuanı, halınıza yerleşmiş kötü kokuları da yok edebilir. Kötü kokan bir halı, evinizi de kokutabilir. Bu nedenle önleminizi en başından alın. 

Profesyonel yardım alın!
Arada bir halınız da şımartılmayı hak eder. Halınızın gerçekten tertemiz olması için altı ayda bir profesyonel yardım alın.

Ankara Halı Yıkama Temizlik, Sağlık, Hijyen Bizim İçin Önemli