Antistatik Antibakteriyel halılara canlılık  veren Türkiye nin  1. sınıf halı şampuanı kullanıyoruz.

Halılarınızı doğru purosesler ve halı yıkama teknikleri ile yıkıyoruz.

Müşteri ilişkileri ve yönetimi,işimizin sürekliliği  kalite ve sizlere en iyi hizmeti verebilmek için sürekli iyileştirme düşüncesi ile çalışıyoruz.

Tecrübe teknoloji ve kaliteyi bir arada sunuyoruz.  Batıkent halı yıkama

Batıkent halı yıkama bahar temizliği

Batıkent halı yıkama geride bıraktığımız kış ayı içerisinde evlerimizde istenilen temizliği yapamadık. Evlerde özellik le odalarda bulunan insan deri kırıntıları ile beslenen toz akarları kış aylarını daha çok sevmektedir. Bu yüzden yaz aylarında evlerimizi bol havalandırmak genel bir bahar temizliği yapmak gerekmektedir. Evlerimiz de sıkca kullandığımız battaniye,yorgan,yastık,koltuk,ve halılarımızı yıkatmamız gerekmektedir. Bu yüzden işinde uzman firmaları tercih etmek gerekmektedir sıradan halı yıkama işi yapan insanları ayırt etmek lazım .Kaliteli antibakteriyel antiseptik yıkama yapılmaz ise yıkatmış olduğunuz halı yorgan sadece yüzeysel bir temizlik görmüş olur. Ama uzman bir yıkama sonrası halılarınız ,yorgan,battaniye,vs derinlemesine bir temizlik yapılarak hijyenik hale gelir.Biz

Tercih Batıkent halı yıkama olarak kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. BATIKENT HALI YIKAMA

HALI YIKAMA FARK NASIL ANLAŞILIR

KÖTÜ YIKANMIŞ BİR HALI

Halı yıkama işinde halıdaki mevcut kirleri çıkarılması yerine, kirleri halının en dibine hapseden bir yüzeysel dediğimiz temizliktir. Halı temiz gibi görünebilir çünkü aldatıcı olur. Evlerde bulunan ev tozu akarlarına yeni bir yaşam alanı oluşturur. Halıda renkler cansız ve mat dır, alerjik reaksiyonlara yol acar. Ve kötü yıkanmış bir halı erken kirlenir. Batıkent halı yıkama hijyen ve kaliteyi hep ön planda tutmaktadır . Çünkü sizin sağlığınız bizim için önemlidir batıkent halı yıkama.

İYİ YIKANMIŞ BİR HALI

İyi yıkanmış bir halıda halının en dip noktasına kadar inerek derinlemesine bir temizlik yapılır. Halı yüzeyinde renkler parlar ve canlanır ortaya çıkar bol durulama sayesinde yapışkan bir kalıntı bulunmaz. Bulunan bütün kötü kokular kalmaz. Halınız daha geç kirlenir . Hijyenik ve antibakteriyel hale gelir  Batıkent halı yıkama sevdikleriniz için Tek Tercihiniz.

EVİNİZE NEFES ALDIRIN

Batıkent bölgesin de kaliteli halı yıkama işini kanıtlamış olan batıkent halı yıkama firmamızın kaliteli dürüst hizmetlerin den sizde yararlanın. Bitki özlü halı şampuanları ile size ve sevdiklerinize antibakteriyel yıkama hizmeti vermeye devam ediyoruz. Zamanında alım  gününde teslimat  hızlı ve ücretsiz servislerimizden faydalanabilirsiniz. Batıkent halı yıkama her zaman dürüst her zaman güvenilirliğini hep ön planda tutmaya devam ediyor. Deneyin halınızda ki farkı sizde göreceksiniz. 3K batıkent halı yıkama

Halı Temizliği

Halınızın ya da kiliminizin malzemesini bilin! 
Halınızın ya da kiliminizin malzemesini bilmek çok önemlidir. Sentetik halılar için ayrı, yün halılar için ayrı malzeme kullanmalısınız. Temizleyici alırken, halınızın ya da kiliminizin etiketini kontrol edin ve uygun bir temizleyici satın alın. 

Lekeye kompres yapın! 
Halı temizlemek için en iyi yöntemlerden birisi lekenin üzerine kompres yapmaktır. Silerek temizlerseniz, zamanla halının dokusu yıpranacak ve halı eskimiş görünecektir. Lekenin üzerine kompres yaparak çıkarın ve artıkları temizlemek için de toz temizleyici kullanın. 

Sıcaktan koruyun!
Halınızı temizlemek için diğer bir öneri, halıyı sıcağa maruz bırakmamaktır. Lekeleri kurutmak için herhangi bir kurutucu kullanmayın. Bu, lekenin iyice yerleşmesini sağlayacaktır. 

Küfü önleyin!
Eğer halınız ıslanırsa, pencereleri açın ve halının bir an önce kurumasını sağlayın. Böyle basit önlemlerle halınızın ömrünü uzatmış olur ve temizliğini daha da kolaylaştırırsınız. Halı küflenirse, temizlemesi çok daha zor olacaktır. 

Bilinmesi Gerekenler

Küfleri temizleyin!
Eğer halınız küflenirse, hafif küf çıkarıcı ya da hidrojen peroksit karışımı kullanabilirsiniz. Temizlik maddesini öncelikle halınızın görünmeyen bir köşesinde test edin böylece halınızın rengine zarar verip veremeyeceğini görmüş olursunuz. 

Düzenli olarak elektrikli süpürge kullanın!
En iyi temizlik, halınızı düzenli aralıklarla elektrikli süpürgeyle temizlemektir. Ancak hızlıca süpürürseniz kirlerin çoğu halıda kalacak, zamanla birikecek ve halıya zarar verecektir. Kiri olabildiğince çekmek için halının her bölgesini iyice temizleyin ve üzerinden birkaç kez geçin. 

Düzenli olarak şampuankullanın!
Hafif halı şampuanıyla düzenli olarak halınızı şampuanlayın. Sadece inatçı lekeler olduğunda ağır şampuanları kullanın. Halınızı temizlerken, diğer yüzey temizleyicileri ya da temizlik malzemeleri kullanmayın. Çamaşır suyu katkısı içeren temizleyiciler halınızın rengini bozacaktır. 

Kötü kokuları yok edin!
Halı şampuanı, halınıza yerleşmiş kötü kokuları da yok edebilir. Kötü kokan bir halı, evinizi de kokutabilir. Bu nedenle önleminizi en başından alın. 

Profesyonel yardım alın!
Arada bir halınız da şımartılmayı hak eder. Halınızın gerçekten tertemiz olması için altı ayda bir profesyonel yardım alın.

Sosyal Medyada Takip Edin

Ankara Halı Yıkama Temizlik, Sağlık, Hijyen Bizim İçin Önemli